DZIEŃ PIECZY ZASTĘPCZEJ! SPOTKANIE Z MAGDALENĄ RÓŻCZKĄ

grafika z napisem: spotkanie

#PIECZA Rodzicielstwo Zastępcze Wałbrzych

Z okazji DNIA RODZICIELSTWA ZASTĘPCZEGO zapraszamy Państwa na spotkanie otwarte z wyjątkową osobą - Magdaleną Różczką - znakomitą aktorką filmową i teatralną, ale przede wszystkim - Mamą.

Pani Magdalena należy do grona Ambasadorów Dobrej Woli UNICEF w Polsce działających na rzecz pomocy dzieciom, jest niezwykle zaangażowana w działalność społeczną i charytatywną. Ponadto jest prezeską Fundacji UKOCHANI wspierającej rodzicielstwo zastępcze.

Spotkanie odbędzie się 24 maja 2024 r. (w piątek) o godz. 17:00 w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu (ul. J. Brzechwy 16 ).

Ta data nie jest przypadkowa – 18 lat temu, 24.05.2006 roku Sejm w drodze uchwały ustanowił 30 maja Dniem Rodzicielstwa Zastępczego, by rozwijać i popularyzować rodzicielstwo zastępcze w Polsce.

Z tej okazji:

- porozmawiamy o idei rodzicielstwa zastępczego

- posłuchamy niezwykle ciekawych historii

- dowiemy się co łączy Magdalenę Różczkę z naszą wałbrzyską bohaterką #AniaSzukaDomu

Spotkanie z Magdaleną Różczką otworzy 5 - dniowe obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego w Wałbrzychu, które zakończą się 29 maja spotkaniem integracyjnym wałbrzyskich rodzin zastępczych.

Obchody mają na celu popularyzację rodzinnej pieczy zastępczej.

O szczegółach kolejnych spotkań (w tym Dni Otwartych Rodzicielstwa Zastępczego) będziemy informować na stronie #Rodzicielstwo Zastępcze Wałbrzych – Dołącz do nas.

WAŻNE

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rejestracja - decyduje kolejność zgłoszeń.

Chęć udziału w spotkaniu można zgłosić mailowo na adres: [email protected] lub telefoniczne 74 664 08 47.

Po otrzymaniu potwierdzenia, zaprosimy Państwa po odbiór biletów do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej (ul. Kilińskiego 1).

Do zobaczenia!!!

--------------------------------------------------------------------------

ORGANIZATOREM wydarzenia jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wałbrzychu – Dział Pieczy Zastępczej.

PARTNERAMI spotkania z Magdaleną Różczką są: Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu, Cukiernia Oleńka, Hotel & Restauracja Maria w Wałbrzychu.

KAMPANIA SPOŁECZNA pn. „Dołącz do nas – zostań rodziną zastępczą” została dofinansowana ze środków Fundacji EY.

PATRONAT nad kampanią objął Prezydent Miasta Wałbrzycha,

dr Roman Szełemej. 

#ANIASZUKADOMU #PIECZAZASTĘPCZA #mopswałbrzych #kampaniaspołeczna #rodzicielstwozastępcze #teatrlalkiiaktorawwałbrzychu #teatrwałbrzych #teatrmops


Source URL: https://teatrlalek.walbrzych.pl/aktualnosc/aktualnosci/1173-dzien-pieczy-zastepczej-spotkanie-z-magdalena-rozczka