KONCERT MOTKI FESLER

ZAPRASZAMY NA KONCERT

W najbliższy piątek - 10 maja o 19:00 - na Dużej Scenie naszego Teatru wystąpi MOTKA FESLER.

MOTKA FESLER (właśc. Joanna Fesler) pochodzi ze Szczawna Zdroju; jest wokalistką, autorką tekstów i muzyki. Ze sceny przekazuje energię, emocje i prawdę. Podczas koncertów śpiewa swoje autorskie piosenki i utwory znanych i lubianych wykonawców. Jej styl muzyczny to pop/rock. Jest szczera w tym co robi, a jej głos to najważniejszy instrument. Piosenki ozdabiać będą: perkusja, dwie gitary elektryczne i gitara basowa. W zespole gra m.in. Jacek Krzaklewski z zespołu Perfect (jedna z najlepszych gitar w Polsce).

////////////////////////////////

Motka na swoim koncie ma duety z Markiem Piekarczykiem, Krzysztofem Zalewskim (podczas koncertu MTV Unplugged), Januszem Radkiem oraz islandzkim multiinstrumentalistą Ragnarem Olaffsonem. Nagrała 10 singli, których producentem jest Paweł Marciniak z zespołu Varius Manx. Dzieliła scenę m.in. z zespołami: Riverside oraz Dżem.

Współprowadziła finał 41 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we wrocławskim Teatrze Capitol. Nagrała 4 kolędy na płycie "Betlejem w Szczawnie Zdroju". Zdobyła główną nagrodę w ogólnopolskim konkursie "Maraton Piosenki Osobistej" w Świeciu, jest finalistką ogólnopolskich konkursów "Połczyn Fest - Festiwal Ulicy" oraz "Koniugacje".

BILETY >>> informacje dotyczące rezerwacji biletów na stronie artystki (w wiadomości prywatnej):

https://m.facebook.com/profile.php?id=100082513131743

Teatr nie prowadzi sprzedaży biletów.