NIEDZIELA DLA NAJMŁODSZYCH

W nadchodzącą niedzielę – 12.11 o 12:30 - zapraszamy do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na spektakl dla najmłodszych pt. ŻABCIA I ROPUCH w reżyserii Marty Kwiek.
////////////////////////////
To pełna poczucia humoru prosta opowieść o przyjaźni żywiołowej Żabci i pesymistycznego Ropucha, którzy wspierają się w codziennych sytuacjach i problemach. Wszystkie działania zawsze inicjuje Żabcia, głównie po to, by podnieść na duchu swojego przyjaciela, służąc mu radą, pomocą i ciepłym słowem.
Oprócz perypetii dwójki przyjaciół, poznamy także losy takich postaci, jak: Ślimak, który bezustannie dba o swoją figurę, Żółw – wiekowy pan, czuwający nad porządkiem w przedstawionym mikroświecie, zawadiacka Mucha, która produkuje perfumy oraz polujący na nią Nietoperz.
Bohaterowie żyją w harmonijnym świecie zgodnie z wyznaczonym przez naturę rytmem, gdzie wspólne spędzanie czasu jest największą rzeczą na świecie, a troska o szczęście drugiej osoby czyni ten świat jeszcze piękniejszym.
Spektakl ŻABCIA I ROPUCH ma uświadomić najmłodszym odbiorcom, jakie wartości w życiu są naprawdę istotne. To historia nie tylko o przyjaźni i odpowiedzialności, ale także o odkrywaniu siły empatii i szacunku, jakim powinniśmy darzyć drugiego człowieka. Spektakl z pewnością nauczy, że wymienione cechy są najbardziej pożądanymi i właściwymi, by po prostu żyło się lepiej.
Publiczność: 3+
////////////////////
ZOBACZ TRAILER SPEKTAKLU >>> https://www.youtube.com/watch?v=Nqx-kBajQXA&t=1s

///////////////////
Scenariusz i reżyseria: Marta Kwiek
Scenografia i kostiumy: Dominika Chochołowska-Bocian
Muzyka: Elżbieta Sokołowska
Asystent reżysera: Filip Niżyński