POPREMIEROWO! DOKTOR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA

zdjęcie 1

W najbliższą niedzielę (12.03 o 12:30) zapraszamy na najnowszą produkcję naszego Teatru - DOKTOR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA w reż. Katarzyny Hory.

Spektakl opowiada o przygodach szalonego doktora, który pewnego dnia przewraca swoje życie do góry nogami!

Tytułowy Doktor Dolittle, zamiast ludzi zaczyna leczyć zwierzęta, ponieważ zna ich język i potrzeby – bez względu na to, czy jest to koń, czy krokodyl – dogaduje się z nimi, jak nikt inny. Jako wybitny „weterynarz” znany na całym świecie, wyrusza do odległej Afryki, ogarniętej epidemią małpiej zarazy. W tej międzynarodowej misji towarzyszą mu jego zwierzęta: pies Jip, świnia Geb-Geb, małpa Czi-Czi i papuga Polinezja.

Wrażliwy wśród niewrażliwych, empatyczny, pomocny i zwracający uwagę na tych, na których zazwyczaj nikt uwagi nie zwraca. To opowieść o człowieku, który pokona wszystkie przeszkody nie dlatego, że jest niezwykle silny i niepokonany, ale dlatego, że nigdy nie jest sam.

To opowieść o porozumieniu i jego braku, o prowadzeniu dialogu i uważności na innych. Wyjątkowość Doktora Dolittle nie polega na jego umiejętności rozmowy ze zwierzętami, tylko na umiejętności prawdziwego słuchania.

/////////////////////

KUP BILET ON-LINE>>> bilety.teatrlalek.walbrzych.pl


Source URL: https://teatrlalek.walbrzych.pl/aktualnosc/aktualnosci/1089-popremierowo-doktor-dolittle-i-jego-zwierzeta