KLASYKA NA SCENIE

zdjęcie 1

W niedzielę – 12.02 o 12:30 - zapraszamy na Dużą Scenę naszego Teatru, gdzie zobaczymy ANIĘ Z ZIELONEGO WZGÓRZA w reżyserii Jana Jerzego Połońskiego. Spektakl dedykowany jest widzom w wieku 7+.

Spektakl Ania z Zielonego Wzgórza opowiada o przygodach Anny Shirley – rudowłosej dziewczynki, która przybywa z sierocińca do Avonlea pod opiekę rodzeństwa Cuthbertów — Maryli i Mateusza. Szybko okazuje się, że nastąpiła pomyłka, bowiem Cuthbertowie spodziewali się chłopca… Dzięki naturalnemu urokowi, jaki roztacza wokół siebie Ania, Maryla i Mateusz postanawiają zatrzymać ją już na zawsze.

Ania, swoim niebanalnym charakterem, spontanicznością, otwartością i wolnością w wyrażaniu myśli szybko zaskarbia sobie miłość i przyjaźń zarówno mieszkańców małego miasteczka, jak i koleżanek i kolegów ze szkoły. Rozmiękcza nie tylko serce chłodnej i surowej Maryli, ale również wyniosłej pani Linde. W małomównym Mateuszu odnajduje bratnią duszę. Zaprzyjaźnia się z Dianą, swoją rówieśnicą, a z czasem zaczyna dostrzegać zadurzonego w niej Gilberta, zadufanego chłopaka, który złośliwie nazywa ją „marchewką".

//////////////////////////////////////////////

BILETY: 22 zł (dla dzieci do 12. roku życia), 25 zł (młodzież i dorośli)

BILETY ON-LINE bilety.teatrlalek.walbrzych.pl

KASA BILETOWA czynna jest na godzinę przed rozpoczęciem spektaklu, tel. 74 666 73 41

Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu, ul. Jana Brzechwy 16.


Source URL: https://teatrlalek.walbrzych.pl/aktualnosc/aktualnosci/1085-klasyka-na-scenie