KLASYKA NA SCENIE!

zdjęcie 1

W niedzielę (29.01) o 12:30 zapraszamy na spektakl pt. TAJEMNICZY OGRÓD w reżyserii Arkadiusza Klucznika. Przedstawienie adresowane jest do dzieci w wieku 7+.
TAJEMNICZY OGRÓD to spektakl opowiadający o perypetiach osieroconej w Indiach angielskiej dziewczynki – Mary Lennox, która trafia pod opiekę wuja – lorda Archibalda Cravena, mieszkającego w pałacu Misselthwaite Manor. Miejsce to, położone pośród angielskich wrzosowisk, skrywa wiele gorzkich tajemnic, począwszy od zamkniętego na klucz tytułowego ogrodu po samotność jego mieszkańców.
Spektakl Arkadiusza Klucznika zrealizowany został w duchu klasyki, wierny książkowej opowieści. Pełen jest magii i mistycznego nastroju, wykreowanych głównie poprzez musicalową muzykę oraz oszczędną, ale niezwykle funkcjonalną scenografię, która z wnętrz pałacu przenosi nas niepostrzeżenie do zielonego ogrodu.
Przedstawienie ukazuje młodym widzom świat cennych wartości, jakimi są bliskie relacje rodzinne czy przyjaźń, ale porusza też problem oswajania osobistych traum dzieci i dorosłych.

KASA BILETOWA czynna jest godzinę przed rozpoczęciem spektaklu/ tel: 74 666 73 41.
KUP BILET ON-LINE bilety.teatrlalek.walbrzych.pl
TEATR LALKI I AKTORA W WAŁBRZYCHU ul. Jana Brzechwy 16, 58-300 Wałbrzych


Source URL: https://teatrlalek.walbrzych.pl/aktualnosc/aktualnosci/1079-klasyka-na-scenie